Seriály které sleduji...

Zde Vám ukážu pár seriálů které sleduji, některé budou třeba přibývat, ale nechá tu i ty které třeba skončí a jsou mé oblíbené. Na podzim začíná plno nových seriálů hlavně na CW, takže určitě nějaké přibudou. Už teď mě zaujal jejich seriál Arrow který připravují. Ale teď přejdeme už k těm seriálům. Zde vám napíšu jen název, český název jestli je, obrázek, a pak k tomu přihodím odkaz na článek který bude o tom seriálu. Článků bude třeba k nějakému seriálů hodně, ale já vám sem hodím jen ten kde vám seriál představím. Začneme mým nejoblíbenějším a to The Vampire Diaries.

The Vampire Diaries (Upíří deníky)
zatím 3. série, na podzim bude 4.

Pretty Little Liars (Roztomilé malé lhářky)
5.6. (u nás 6.6.) začátek 3 série

Once Upon a Time
zatím 1. série, asi na podzim 2.

The Secret Circle (Tajný kruh)
po první sérii ukončeno a to je škoda

How I Met Your Mother (Jak jsem poznal vaši matku)
7. série a asi i poslední (o další zatím nevím)

Sherlock
2. série po 3 epizodách, na příští rok se chystá 3.

Psych (Agentura Jasno)
6. sérii, asi bude i 7.

Terra Nova
1. série, a dál nechtějí pokračovat, škoda

Není to určitě vše, já vždy začínám rozkoukávat nové seriály když je u některého pauza, takže se jich nasbíralo tolik, ale některé už skončili, ale stejně bych vám je chtěl doporučit. Seriály nejsou hodnoceny podle oblíbenosti, jen TVD, protože to je můj nejoblíbenější seriál. Možná taky Pretty Little Liars je hodnocen podle oblíbenosti, protože to je skvělý seriál. A na co se díváte vy? Co by jste mi doporučili?

5 komentářů:

 1. doporučuji ještě Fringe (skončila 4. řada), Hart of Dixie (1. řada byla odvysílaná; je to trošku jiný žánrový druh), Lost girl (skončila 2. řada), Teen wolf (brzo začne 2. řada), samozřejmě ještě Hra o trůny (vysílá se 2. řada), nový seriál Continuum (pilot už byl odvysílán) a taky vypadá dobře ještě jeden nový seriál, ale nemůžu si vůbec zpomenout, jak se jmenuje :) ale vím, že je to o světě, ve kterém přestane fungovat elektřina, tak kdyby někdo věděl, jak se jmenuje, napište to sem do komentářů prosim

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. díky za tipy na seriály, určitě se podívám aspoň na piloty :)) Jinak o tom seriálu kde přestane fungovat elektřina jsem taky slyšel, a viděl ukázku u Abyss na fb stránce Knižního nekonečna a seriál se jmenuje Revolution a zde je trailer: http://www.youtube.com/watch?v=JwfCRAtkYEI :)) Snad jsem pomohl :))

   Vymazat
 2. RINGER? RINGER? RINGER!!!!! Potřebuju aby to někdo viděl :D Potřebuju si s někym o tom psát..Jo a kdyby ses na to náhodou podíval, nesuď posle pilotu, tady se totiž moc nepovedl..;)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ok, podívám se na to a pak se ozvu ;)

   Vymazat